menu

Agenda van activiteiten

 

agendabericht toevoegen

 « 12345678910 » 

vanaf maandag 20 augustus
Schiermonnikoog

Elementwezens en Landschapsheling

Midweek cursus met Nicolaas de Jong.

Na een algemene inleiding gaan we verschillende elementwezens en hun plaats in het energetische landschap waarnemen. Elke dag nemen we een specifieke groep elementwezens die staat achter een van de elementen aarde, water, lucht en vuur, nemen hun plaats in het energetische landschap waar en verstevigen hen hierin hen wanneer dat nodig is. Zo werken we toe naar nieuwe landschapsrituelen.

maandag 20 augustus 13:00 uur

vrijdag 24 augustus 16:00 uur

Camping Seedune
Seeduneweg 1, Schiermonnikoog

06 4022 8769

uitgebreide informatie...

www.jaspisschool.eu/agenda2

vanaf vrijdag 19 oktober
Culemborg

Godinnen in de vrouw - ken jij ze al?

Cursus o.l.v. Anneke Weeda.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 19 oktober
Zeist

Laat de omgeving werken

Tweedaagse workshop van Scillz.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 19 oktober
Arnhem

Het tekenen en schilderen van je levensloop

Cursus o.l.v. Magda Vlasblom.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 19 oktober
Breda

Wat heeft jouw levensverhaal te vertellen?

Workshop autobiografisch schrijven met Yvonne Meesters.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 19 oktober
Den Haag

Grondbegrippen van de antroposofie

Een cursus van Peter Tromp voor het Studiecentrum: Wat is de zin van ons bestaan op aarde.

lees hier verder...
zaterdag 20 oktober
Zeist

Transparant maken, Herfst of Sint Maarten

Workshop o.l.v. Marleen Kunnen.

lees hier verder...
vanaf zaterdag 20 oktober
Den Haag

Muzikale archetypen in de toonsoorten I

Cursus o.l.v. Marc van Delft.

lees hier verder...
zaterdag 20 oktober
Zeist

Speelveld

Workshop voor pedagogen, (muziek)therapeuten en geïnteresseerden.

lees hier verder...
vanaf zaterdag 20 oktober
Rotterdam

Astrosofie - Innerlijke Ontwikkeling

Opleiding o.l.v. Nicolaas M. de Jong, astrosoof, schrijver, kunstenaar en landschapsgenezer.

lees hier verder...
zaterdag 20 oktober
Zeewolde

Toekomst Zaaien bij Boerderij Zonnehoeve

Acht biodynamische boerderijen maken in de weekenden van oktober een akker zaaiklaar, waar iedereen, jong en oud, mag meedoen met zaaien.

lees hier verder...
zaterdag 20 oktober
De Bilt

Natuurwezens, hoe leren we met hen samenwerken?

Bijeenkomst met Johan Vaatstra en Inge Swen.

lees hier verder...
zaterdag 20 oktober
Driebergen

Le Quattro Stagioni Deel ll

Euritmie Performance.

lees hier verder...
vanaf zondag 21 oktober
Mallorca

Vier de tweede helft

Vakantiecursus op Mallorca.

lees hier verder...
zondag 21 oktober
Bemmel

Toekomst Zaaien bij Doornik Natuurakkers

Acht biodynamische boerderijen maken in de weekenden van oktober een akker zaaiklaar, waar iedereen, jong en oud, mag meedoen met zaaien.

lees hier verder...
zondag 21 oktober
Den Haag

Das Gilgamesch Epos

De Freie Eurythmiegruppe Stuttgart geeft een eenmalige voorstelling in Nederland van dit klassieke Babylonische epos, de 'Faust van de oudheid', bewerkt voor eurythmie.

lees hier verder...
dinsdag 23 oktober
Eindhoven

Zin geven aan je Leven

Lezing door Sylvia Kwarten.

lees hier verder...
dinsdag 23 oktober
Brugge

Ontwikkelingsbeeld in leeftijdscategorie 7 tot 14 jaar

Voordracht door Dr. Nicola De Cono.

lees hier verder...
woensdag 24 oktober
Gent

Een Nieuwe Economie voor de Bio(dynamische) Landbouw

Introductieavond van de Vereniging voor Associatieve Economie.

lees hier verder...
woensdag 24 oktober
Haarlem

Intuitief tekenen, schilderen en boetseren

Proefles o.l.v. Inger van der Werf.

lees hier verder...

 « 12345678910 » 

 

agendabericht toevoegen