menu

Agenda van activiteiten

 

agendabericht toevoegen

 « 12345678910 » 

vrijdag 29 september
Zutphen

Welk spoor ga jij?

Biografieonderzoek in kleine groep o.l.v. Lieke Deelstra.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 29 september
Den Haag

Beeldhouwen in marmer

Tweedaagse cursus o.l.v. Reinoud van Bemmelen.

lees hier verder...
vrijdag 29 september
Amsterdam

De energie van de zon

Lezing door Willem Daub, eerste deel van het Michaëlstweeluik over de zon.

lees hier verder...
vrijdag 29 september
Leiden

Michaël: de moed om te zien, te weten en te doen

Een workshop met Judith Steenhorst en John Hogervorst.

lees hier verder...
vrijdag 29 september
Amsterdam

Holistic landscape restoration and community building

Avond met Willem Ferwerda, Helmy Abouleish en Petra Stienen.

lees hier verder...
vrijdag 29 september
Leiden

De impuls van aartsengel Michael

Voordracht door Sebastiaan de Vries.

lees hier verder...
zaterdag 30 september
Deventer

Moderne Inwijdingsweg en ontwikkeling Hoger Zelf

Jaarprogramma Innerlijke Werkplaats o.l.v. Walter de Zeeuw en Marijke Sies.

lees hier verder...
zaterdag 30 september
Gent

Sociaal ondernemen brengt de woestijn tot bloei

Ledendag van de Vereniging voor Associatieve Economie met Helmy Abouleish, directeur van SEKEM.

lees hier verder...
zaterdag 30 september
Zutphen

Een oloide maken in albast

Eendaagse workshop o.l.v. Joost Poel.

lees hier verder...
vanaf zaterdag 30 september
Amsterdam

Basisoefeningen

Cursus o.l.v. Alexander Smit.

lees hier verder...
zaterdag 30 september
Rotterdam

Vieren van eerste lustrum

Met workshop door verpleegkundige Ruth Cooiman.

lees hier verder...
zaterdag 30 september
Rotterdam

Astrologie en Beeldende Kunst

Jaarcursus o.l.v. Frits Bolk.

lees hier verder...
zaterdag 30 september
Amersfoort

Mijn beschermengel en ik

Ontmoetingsdag o.l.v. Hans Stolp.

lees hier verder...
zaterdag 30 september
Utrecht

De kracht van graan

Kookworkshop o.lv. Ineke Fienieg.

lees hier verder...
zondag 1 oktober
Wormerveer

De Kracht van je naam!

Introductiebijeenkomst o.l.v. Brigitte van Bourgonje.

lees hier verder...
zondag 1 oktober
Amsterdam

De zon als geestelijk wezen

Voordracht door Ernst Terpstra, tweede deel van het Michaëlstweeluik over de zon.

lees hier verder...
zondag 1 oktober
Den Haag

Geestesvuur en Materiekoude

Euritmieprogramma

lees hier verder...
zondag 1 oktober
Driebergen

Michaëlsviering

Openbare bijeenkomst, georganiseerd door de Antroposofische Ledengroep Driebergen e.o.

lees hier verder...
vanaf maandag 2 oktober
Kasterlee

Waar kom ik vandaan en waar ga ik heen?

Opleiding door kunstzinnig therapeut Hilde Maes.

lees hier verder...
maandag 2 oktober
Den Haag

Anthroposophical studies and meditations

O.l.v. Dumont Christophe.

lees hier verder...

 « 12345678910 » 

 

agendabericht toevoegen