menu

Agenda van activiteiten

 

agendabericht toevoegen

 « 12345678910 » 

vanaf dinsdag 3 oktober
Montfoort

Herrijs als een Feniks

Cursus o.l.v. Wike de Klerk.

lees hier verder...
dinsdag 3 oktober
Utrecht

Meditatief boetseren en persoonlijke ontwikkeling

Workshop van negen opeenvolgende avonden, o.l.v. Andrea Moffatt.

lees hier verder...
dinsdag 3 oktober
Noordeloos

BD-landbouwcursus op locatie

Docenten: Luc Ambagts en Maria Inckmann van Gaalen.

lees hier verder...
dinsdag 3 oktober
Doorwerth

BD-Landbouwcursus op locatie

Door de BD-vereniging in samenwerking met Kraaybeekerhof Academie.

lees hier verder...
woensdag 4 oktober
Zeist

Levenskunst voor de derde levensfase

Cursus van de Vrije Hogeschool.

lees hier verder...
woensdag 4 oktober
Driebergen

Vind je rode draad

Cursus biografiek in zeven woensdagochtenden met Leo Beth.

lees hier verder...
donderdag 5 oktober
Utrecht

Meditatief boetseren en rouw

Workshop o.l.v. Andrea Moffatt.

lees hier verder...
donderdag 5 oktober
Eindhoven

Goed geslapen?

In gesprek met: Jaap van de Weg, auteur en consultatief antroposofisch arts.

lees hier verder...
zaterdag 7 oktober
Zeist

Start BSO cursus

"Cursus pedagogie voor het jonge kind" verzorgt een 5-daagse cursus voor hen die werken in de buitenschoolse opvang.

lees hier verder...
zaterdag 7 oktober
Haarlem

Begeleiding bij hooggevoeligheid

Workshop voor professionals, o.l.v. Marijke de Vries.

lees hier verder...
zaterdag 7 oktober
Reek

Zingen en antroposofie

Zangworkshop door Thomas Adam en Cileke Angenent.

lees hier verder...
zaterdag 7 oktober
Den Haag

Binnenstebuiten

Eendaagse cursus beeldhouwen in zachte steen, o.l.v. Joost Poel.

lees hier verder...
zaterdag 7 oktober
Schoorl

Schilderen met pigmenten

Workshop o.l.v. Nelie Tjallingii.

lees hier verder...
zaterdag 7 oktober
Dordrecht

De kracht van je naam!

Introductiebijeenkomst o.l.v. Brigitte van Bourgonje.

lees hier verder...
zaterdag 7 oktober
Zutphen

Feestelijke opening van Ontmoetingscentrum Enkidoe

Hierbij nodigen wij u van harte uit.

lees hier verder...
zaterdag 7 oktober
Haarlem

Reünie Rudolf Steiner College Haarlem

N.a.v. het 70-jarig bestaan van de school.

lees hier verder...
zondag 8 oktober
Vorden

BD-landbouwcursus op locatie

Docenten: Derk Klein Bramel en Marianne Hogeman

lees hier verder...
zondag 8 oktober
Amsterdam

De Lady met de lamp

Michaëlsfeest met toneelopvoering bij De Christengemeenschap.

lees hier verder...
zondag 8 oktober
Brummen

De Troostwerkplaats

Cursus o.l.v. Marinka de Haan (uitvaartzorg) en Feico Hajonides (beeldhouwer).

lees hier verder...
zondag 8 oktober
Den Haag

Vensters op de aarde

Michaëlsuitvoering door de Werkgroep I-OANNA.

lees hier verder...

 « 12345678910 » 

 

agendabericht toevoegen