menu

Overzicht van cursussen

 

agendabericht toevoegen

169 cursussen

 « 12345678910 » 

vanaf zondag 2 oktober
Driebergen

Oplaadstation voor ouders

Maandelijks Beweeg-Atelier / Euritmie-Bad voor ontspanning, support en inspiratie.

lees hier verder...
vanaf maandag 3 oktober
Hofstade

Kunst en bewustzijn

Specialisatiecursus voor kunstzinnig therapeuten en coaches

lees hier verder...
maandag 3 oktober
Haarlem

Antrocafé – Verschillen vieren

Hoe kunnen we samenleven met viering van onze verschillen?

lees hier verder...
vanaf dinsdag 4 oktober
Zeist

Beroepstraining Antroposofie

Een veelzijdige en gedegen verdieping in Antroposofie voor mensen die werk, spiritualiteit en eigen ontwikkeling verder willen brengen.

lees hier verder...
vanaf dinsdag 4 oktober
Zeist

Beroepstraing Antroposofie

Verzorgd door het atelier Antroposofie en Samenleving

lees hier verder...
dinsdag 4 oktober
Zutphen

Goede gedachtenwezens

Een weg tot inzicht door middel van beelden, begeleid door René Pennings.

lees hier verder...
woensdag 5 oktober
Haarlem

Burnout? Maak kennis met kunstzinnige therapie!

Workshop o.l.v. Inger van der Werf

lees hier verder...
vanaf vrijdag 7 oktober
Zeist

Beroepstraining Antroposofie

Een gedegen en veelzijdige verdieping in Antroposofie voor mensen die aan hun werk, spiritualiteit en eigen ontwikkeling willen werken samen met anderen.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 7 oktober
Zeist

Beroepstraing Antroposofie

Verzorgd door het atelier Antroposofie en Samenleving

lees hier verder...
vanaf zaterdag 8 oktober
Haarlem

Grot-Landschapsreeks, de innerlijke reis schilderen

Cursus o.l.v. Marijke de Vries

lees hier verder...
vanaf zaterdag 8 oktober
Emmen

Werken met de Water-elementwezens

Weekendcursus met Nicolaas de Jong

lees hier verder...
zaterdag 8 oktober
Utrecht

Voeding bij Verkoudheid

Workshop o.l.v. Ineke Fienieg

lees hier verder...
zondag 9 oktober
Winsum

De boodschap van de herfst

Fenomenologie workshop met Wolter Bos

lees hier verder...
dinsdag 11 oktober
Zutphen

Uit de wereld van de elementenwezens

Bijeenkomsten met begeleiding van René Pennings.

lees hier verder...
vanaf dinsdag 11 oktober
Amsterdam

Leve de verschillen

Drie bijeenkomsten met Jan Verhoeven

lees hier verder...
woensdag 12 oktober
Zutphen

Naar het licht kijken!

Transparanten maken voor de donkere dagen - met Aletta Remerie en Heleen de Weger

lees hier verder...
vanaf vrijdag 14 oktober
Havelte

Coach in de kinderopvang

Training óf verdiepingscursus op basis van ervarend leren met Albert de Vries, Marijoke van der Keur en Lieuwe Jorritsma

lees hier verder...
vanaf vrijdag 14 oktober
Den hag

Schrijfcafé

Met Miranda Scheperboer, iedere derde vrijdag van de maand

lees hier verder...

 « 12345678910 » 

 

agendabericht toevoegen