Overzicht van activiteiten

Grote visioenen Apocalypse
Cursus op vijf avonden o.l.v. Kees Zoeteman en Astrid van Zon
Deze cursus op 21 maart, 28 maart, 4 april, 25 april en 2 mei 2023 werken we, in vervolg op eerdere cursussen aan de grote visoenen die op het blazen van de bazuinen volgen. Deze visoenen hebben de afgelopen eeuwen een grote uitwerking gehad op de samenleving. Zijn ze echt begrepen? Kunnen wij er opnieuw een verhouding toe vinden die er toe doet in ons dagelijkse leven?
Naast het visioen van de hemelse jonkvrouw die een knaapje baart, kijken we naar de strijd in de hemel tussen de draak en aartsengel Michael waarbij de draak op aarde wordt geworpen. Vervolgens rijst uit deze verworpen draak een beest uit de zee omhoog en even later komt uit de afgrond van de aarde een ander beest met twee hoornen omhoog dat lijkt op een lam.
De Apocalypse laat ons kijken naar onze tegenstanders die we met een bedoeling ontmoeten, buiten ons en in onszelf. Op dit visioen volgt dat van het Lam met de 144.000 verzegelden op de berg Sion. Tenslotte staan we stil bij de oogst van de aarde en de overwinnaars met de harpen in hun handen.
De workshops worden gehouden onder leiding van Kees Zoeteman en Astrid van Zon, waarbij ieder wordt uitgenodigd om samen naar hun betekenis voor onze tijd te zoeken. We werken o.a. met inleidingen, beelden, oefeningen en rituelen en er wordt van de deelnemers gevraagd om zich ook thuis in de tekst te verdiepen.
Kosten € 150,00, graag overmaken naar NL88 RABO 0121125572 onder vermelding van ‘Apocalypse Zeist voorjaar 2023’.
Nadere informatie via telefoon of e-mail. Wie zich wil voorbereiden kan de website raadplegen.
dinsdag 21 maart 18:00 uur
dinsdag 2 mei 21:30 uur
Secretariaat AViN
Boslaan 15, Zeist
06 5209 8449

Stemexpressie met eigen poëzie
Wandeling o.l.v. Véronique Delattre, vaktherapeut voor spraak en drama.
lees hier verder...
Sociale driegeleding en de Kunsten
Boilerhouse Minimaster met Reinoud van Bemmelen
lees hier verder...
Tussen Wet en Liefde; de christusimpuls in turbulente tijden
Themadag van de Vakgroep Religieuze Oriëntatie, met Ton Besterveld en Frans Lutters
lees hier verder...
Ontmoetingsdag Auryn
Voor ouders die serieus geïnteresseerd zijn om hun kind(eren) naar onze school te laten gaan, organiseren we ontmoetingsdagen.
lees hier verder...
Voordracht Harrie Salman
Hoe de spirituele bijdrage van Midden en Oost Europa inmiddels wordt verpletterd in de machtsstrijd tussen Rusland en de V.S.
lees hier verder...
Die sieben letzten Worte
Het Weidler Ensemble, bestaande uit Kees Paasen & Bardh Lepaja - viool, Nienke Frankena - altviool en Matthias Naegele - cello, laat Haydns verklanking van de Zeven Kruiswoorden horen.
lees hier verder...
In verbinding met 'de andere kant'
Maandelijkse bijeenkomst, begeleid door Heleen de Weger
lees hier verder...
De weg tot inzicht in hogere werelden
Online cursus met verhalenverteller Wim Wolbrink.
lees hier verder...
Laat maar los, dan doe je meer dan genoeg
Cursus o.l.v. Lot Hooghiemstra, oud vrijeschool-leerkracht
lees hier verder...