Overzicht van activiteiten

Leren van je leven
Cursus van het Instituut voor Biografiek
Zicht op je eigen levensweg
Op deze dag werk je met het boek: ‘Leren van je leven, een introductie in de biografiek’. Je krijgt een korte inleiding in de biografiek: wat houdt het in om met je eigen biografie aan de slag te gaan en op welke manier je dat kunt doen.
Je leert hoe je jouw unieke levensloop kunt onderzoeken door je leven te bevragen. Verschillende oefeningen creëren de mogelijkheid om ontdekkingen te doen en nieuwe betekenis te geven aan levenservaringen.
Aan het eind van de dag krijg je het boek mee, zodat je thuis een naslagwerk hebt en de ervaring van deze dag verder kunt uitdiepen.
vrijdag 6 december 2024 10.00-16.00 uur
Instituut voor biografiek
De Horst 1, Driebergen
06 2081 0048

Zomerweek 31: Learning by unlearning
Een week van de Vrije Hogeschool Zeist met Jan van Gils – fenomenoloog, filosoof en vrijeschooldocent natuurkunde
lees hier verder...
Zomerweek 31: De wijsheid van de hemelse jonkvrouw
Cursus van de Vrije Hogeschool Zeist, o.l.v. Kees Zoeteman en Astrid van Zon
lees hier verder...
Tentoonstelling Frans Copijn
Van de zomer is er een tentoonstelling waar je kan waarnemen hoe het wezen van de verschijnselen tot je spreekt d.m.v. van zijn bijzondere aquarellen.
lees hier verder...Europa tussen Oost en West
Seminar georganiseerd door Stichting Driegeleding, met de sprekers Heidjer Reetz, Jan van Gils en Arjen Nijeboer.
lees hier verder...
Uitleen schilderijen Leo Klein
Tijdens de lerarenweek kunnen geleende schilderijen teruggebracht worden en nieuwe schilderijen uitgezocht worden..
lees hier verder...
De vier elementen en ik
Zomerweek: buiten-euritmie met Juliette van Lelieveld en Brian Lamb, kunstworkshops door Marc Brussee
lees hier verder...
Uit de wereld van de elementenwezens
Bijeenkomsten met begeleiding van Marinus Pennings
lees hier verder...
Zomerweek 34: Tao
Cursus van de Vrije Hogeschool Zeist o.l.v. Chantal Heijdeman en Edith Lammerts van Bueren
lees hier verder...