Overzicht van activiteiten


Kunst en pedagogie
Cursus bij Art of Eden
Tijdens deze reeks ontdekken we:
- de opbouw van de kunstzinnige vakken in de Steinerpedagogie. We bekijken de achtergronden van schilderen, vormtekenen, boetseren en hoe deze vakken aansluiten bij de innerlijke gevoelsontwikkeling van het kind.
- de oefeningen per klas/leeftijd/proces. We ervaren de helende krachten die werkzaam zijn achter de oefeningen en kunnen ze zo inzetten voor kinderen en volwassenen om hun gevoelswereld in evenwicht te brengen. Het is de ontwikkelingsweg van het voelen, het middengebied (hartgebied) waardoor je stabieler en krachtiger in het leven kan staan.
15 dinsdagvoormiddagen: live, online en de mogelijkheid om het op eigen tempo te verwerken.
dinsdag 17 september 2024 09.00 uur
dinsdag 24 juni 12.30 uur
Art of Eden
Pieter De Nefstraat 8, Turnhout
België
+32 04 7667 5664

Zomerweek 31: Learning by unlearning
Een week van de Vrije Hogeschool Zeist met Jan van Gils – fenomenoloog, filosoof en vrijeschooldocent natuurkunde
lees hier verder...
Zomerweek 31: De wijsheid van de hemelse jonkvrouw
Cursus van de Vrije Hogeschool Zeist, o.l.v. Kees Zoeteman en Astrid van Zon
lees hier verder...
Tentoonstelling Frans Copijn
Van de zomer is er een tentoonstelling waar je kan waarnemen hoe het wezen van de verschijnselen tot je spreekt d.m.v. van zijn bijzondere aquarellen.
lees hier verder...Europa tussen Oost en West
Seminar georganiseerd door Stichting Driegeleding, met de sprekers Heidjer Reetz, Jan van Gils en Arjen Nijeboer.
lees hier verder...
Uitleen schilderijen Leo Klein
Tijdens de lerarenweek kunnen geleende schilderijen teruggebracht worden en nieuwe schilderijen uitgezocht worden..
lees hier verder...
De vier elementen en ik
Zomerweek: buiten-euritmie met Juliette van Lelieveld en Brian Lamb, kunstworkshops door Marc Brussee
lees hier verder...
Uit de wereld van de elementenwezens
Bijeenkomsten met begeleiding van Marinus Pennings
lees hier verder...
Zomerweek 34: Tao
Cursus van de Vrije Hogeschool Zeist o.l.v. Chantal Heijdeman en Edith Lammerts van Bueren
lees hier verder...