menu

Overzicht van activiteiten

 

agendabericht toevoegen

 « 123456 » 

zaterdag 26 oktober 2024
Den Haag

Erik of het klein insectenboek

DeDae danst 'Erik of het klein insectenboek' tijdens TheaterCafé de Mix in het Zeeheldentheater. Geschikt voor alle leeftijden.

Erik Pinksterblom stapt binnen in het tot leven gekomen schilderij ‘Wollewei’ waar hij wonderbaarlijke avonturen beleeft met insecten die wel erg veel menselijke trekken hebben. Lukt het hem om weer veilig thuis te komen in de mensenwereld?

Boven het bed van Erik hangt het schilderij ‘Wollewei’. Erik verlangt er vurig naar eens in het schilderij te kunnen leven. En op een nacht gebeurt het. Plotseling wordt Erik heel klein en bevindt zich in het schilderij. Zo klein geworden als een vlieg waant hij zich door enorme planten met reusachtige stengels en bladeren. Overal waar hij komt, helpt hij de insecten. Hij danst tango met de bekakte wespen, maakt muziek met de hommels, slaapt in het hotel van de slak en ontmoet een wel heel eigenaardig ingepakte rups… Maar Erik krijgt ook heimwee. Lukt het Erik om de weg terug naar huis te vinden?

Deze voorstelling is geïnspireerd op het gelijknamige boek ‘Erik of het klein insectenboek’ geschreven door Godfried Bomans.

In deze gedanste voorstelling met livemuziek leer je de insecten en hun wereld kennen waarin ze (over)leven. Die wereld verschilt niet zoveel van de onze met haar klassenverschillen, relaties, vriendschappen en transformaties. Kortom, deze insectenkennis is ook mensenkennis.

DeDae is een jong euritmie dansgezelschap bestaande uit zes talentvolle dansers. Samen met drie muzikanten, die zowel spreken als muziek maken, ontstaat er een indrukwekkend ensemble.

DeDae beweegt en danst. We laten ons leiden door het ritme van nu en morgen.

Tickets aanschaffen via:

zaterdag 26 oktober 2024 15.30-16.30 uur

Het Zeeheldentheater
Trompstraat 342, Den Haag

06 1610 4442

www.dedae.nl

meer activiteiten (11) in deze omgeving...

zaterdag 12 juli
Winsum

Wat zijn jouw zomer-impulsen?

Een bijeenkomst met Ivar Römer en Yvonne Jonkers

lees hier verder...
zondag 13 juli
Zeist

Bloemen vilten

Workshop o.l.v. Sigrid Kleinjans

lees hier verder...
zondag 13 juli
Zeist

Meerminnen maken

Wolviltworkshop o.l.v. Sigrid Kleinjans

lees hier verder...
maandag 14 juli
Den Haag

Inlichtingen dramatische euritmiecursus

Telefonisch inlichtingen door Guido Borstlap over de cursus van Michel Vitalis

lees hier verder...
vanaf vrijdag 18 juli
Bergen (NH)

Tooneuritmietherapie

Cursus o.l.v. Jan Ranck

lees hier verder...
vanaf maandag 21 juli
Zeist

Zomerweek 31: Learning by unlearning

Een week van de Vrije Hogeschool Zeist met Jan van Gils – fenomenoloog, filosoof en vrijeschooldocent natuurkunde

lees hier verder...
vanaf zondag 27 juli
Reek

Beeldend in de zomer

Workshop o.l.v. Jan van Tiel (kunstenaar, boomkweker)

lees hier verder...
vanaf zondag 27 juli
Reek

Werbeck zomerzangworkshop

O.l.v. Cileke Angenent (zangeres, zangdocent)

lees hier verder...
vanaf zondag 27 juli
Zutphen

Zomer zangweek met Janneke Moes

Kom de zomer vieren!

lees hier verder...
vanaf maandag 28 juli
Loenen

Clair Obscur

Zomer schilderweek met Marianne Polhout

lees hier verder...
vanaf maandag 28 juli
Zeist

Zomerweek 31: De wijsheid van de hemelse jonkvrouw

Cursus van de Vrije Hogeschool Zeist, o.l.v. Kees Zoeteman en Astrid van Zon

lees hier verder...
vanaf maandag 28 juli
Zeist

Tentoonstelling Frans Copijn

Van de zomer is er een tentoonstelling waar je kan waarnemen hoe het wezen van de verschijnselen tot je spreekt d.m.v. van zijn bijzondere aquarellen.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 1 augustus
Emmen

Europa tussen Oost en West

Seminar georganiseerd door Stichting Driegeleding, met de sprekers Heidjer Reetz, Jan van Gils en Arjen Nijeboer.

lees hier verder...
vanaf zondag 3 augustus
Reek

Werbeck zomerzangworkshop

O.l.v. Cileke Angenent (zangeres, zangdocent)

lees hier verder...
vanaf zondag 3 augustus
Zeist

Uitleen schilderijen Leo Klein

Tijdens de lerarenweek kunnen geleende schilderijen teruggebracht worden en nieuwe schilderijen uitgezocht worden..

lees hier verder...
vanaf maandag 11 augustus
Driebergen

De vier elementen en ik

Zomerweek: buiten-euritmie met Juliette van Lelieveld en Brian Lamb, kunstworkshops door Marc Brussee

lees hier verder...
dinsdag 12 augustus
Zutphen

Uit de wereld van de elementenwezens

Bijeenkomsten met begeleiding van Marinus Pennings

lees hier verder...
vanaf dinsdag 12 augustus
Doorn

Abstract schilderen met oliepastelkrijt

Online cursus o.l.v. Baukje Exler

lees hier verder...

 « 123456 » 

 

agendabericht toevoegen