menu

Overzicht van activiteiten

 

agendabericht toevoegen

 « 123456 » 

dinsdag 22 oktober 2024
Nijmegen

Zijn we alert genoeg?

Openbare voordracht Loek Dullaart

'Houden de oorlog in Oekraïne en die in Gaza verband met elkaar? Zijn we alert genoeg? '

Om de gebeurtenissen in de wereld vanuit het geestelijk inzicht beter te leren doorzien en hun samenhangen te doorgronden starten we een initiatief genaamd 'Alertgroep Nijmegen'.

In verschillende plaatsen in Nederland komen mensen onder deze naam bij elkaar om alle mogelijke vragen die met onze tijdgeest samenhangen te delen en te onderzoeken.

Omdat de huidige actualiteiten niet op zichzelf staan, zullen we ons onderzoek in een groter kader plaatsen en de geschiedenis van zowel kort als lang geleden, tot zelfs vóór de aarde-fase, betrekken in ons onderzoek. Terwijl de krachten van het licht zich terwille van onze vrijheid terughouden, zien we juist dat het boze uit alle mogelijke hoeken en gaten tevoorschijn komt. We weten dat dit niet 'am sonst' is, maar dat het samenhangt met de toenemende werking van de tegenkrachten, die doen wat ze moeten doen zodat wij mensen ons aan deze weerstanden kunnen ontwikkelen. Dat doen we door o.a. hun werkzaamheid te doorzien, verbanden te leggen, onszelf niet te laten ontmoedigen, ons nieuwe vaardigheden eigen te maken, inzichten te ontwikkelen die het sociale organisme gezond kunnen maken, deemoedigheid te ontwikkelen voor het boze en dat met bewustzijn tegemoet te treden. Alles wat in het licht van de genade gezet wordt kan niet meer op dezelfde manier werken en ondergaat een verandering.

Voor ons onderzoek maken we gebruik van zowel de mainstream- als de niet conventionele media, artikelen en boeken op antroposofische basis en ook van maatschappijkritische schrijvers. Alles wat ons kan helpen om tot diepere inzichten te komen. Thema's die aan de orde kunnen komen zijn: AI, Rusland - Oekraïne, zionisme, politiek, Europa, NAVO, vluchtelingen-migratie, WEF, het gendervraagstuk, geo-engineering, sociale driegeleding, genetische manipulatie, vraagstukken rondom leven en geboorte etc.

Om iedereen de gelegenheid te geven kennis te laten maken met het nieuwe initiatief, hebben we Loek Dullaart, oprichter van 'Alertgroep', gevraagd een openbare voordracht te houden met het actuele thema: 'Houden de oorlog in Oekraïne en die in Gaza verband met elkaar?Zijn we alert genoeg?'

De voordracht is voor iedereen toegankelijk. Ook als je niet deel wilt gaan nemen aan 'Alertgroep Nijmegen' ben je van harte welkom. Na de voordracht is er gelegenheid tot vragen stellen en ruimte voor uitwisseling en krijg je nader uitleg over de plannen en het idee achter het nieuwe initiatief.

dinsdag 22 oktober 2024 20.00-22.00 uur

Wijkcentrum Ark van Oost
Cipresstraat 154, Nijmegen

meer activiteiten (2) in deze omgeving...

zondag 25 mei
Castricum

Lentefair vrijeschool Castricum

Op zondag 25 mei organiseren we onze jaarlijkse Lentefair bij Vrijeschool Castricum.

lees hier verder...
zondag 25 mei
Den Haag

Boekenmarkt

Grote tweedehands boekenmarkt georganiseerd door het Vreedehuis en de gemeente van de Christengemeenschap in Den Haag.

lees hier verder...
dinsdag 27 mei
Zeist

Open avond Liberal Arts Tussenjaar & Halfjaar

Van de Vrije Hogeschool Zeist

lees hier verder...
vanaf woensdag 28 mei
Culemborg

Aan het werk met de Extra Les van Audrey McAllen

4 studiemiddagen bij de Werfklas

lees hier verder...
donderdag 29 mei
Zeist

Meeloopdag tussenjaar en tussen-halfjaar

Bij de Vrije Hogeschool Zeist

lees hier verder...
donderdag 29 mei
Gent

Biografische ontmoetingen

Workshop met Debbie Van Grieken

lees hier verder...
vanaf vrijdag 30 mei
Driebergen

Mens! Festival

Evenement van de Antroposofische Vereniging in Nederland (AViN)

lees hier verder...
vanaf vrijdag 30 mei
Driebergen

Mens Festival & Vereniging van Natuurvoedingskundigen

Wil je in gesprek met een van onze natuurvoedingskundigen, we ontmoeten je graag.

lees hier verder...
vanaf zondag 1 juni
Janowice Wielkie

Biografie- en wandelweek in Reuzengebergte

Met begeleiding door Joke Klinkert en Harmen Bos

lees hier verder...
dinsdag 3 juni
Den Haag

Mindfulness in Movement

Maak kennis met DeDae en kom creatief in beweging tijdens hun Meet & Move workshop bij Open Amare

lees hier verder...
dinsdag 3 juni
Zutphen

Mediaopvoeding is gewoon opvoeding

Lezing door Edmond Schoorel

lees hier verder...
dinsdag 3 juni
Den Haag

Lezing door Desanne van Brederode

Over de moed tot het dienen van de vrijheid van de ander.

lees hier verder...
woensdag 4 juni
Haarlem

Intro Heliodore, opleiding kunstzinnige therapie en vorming

Introductieworkshop Heliodore, parttime opleiding Kunstzinnige therapie en vorming

lees hier verder...
woensdag 4 juni
Culemborg

Het hart als middenorgaan en zintuigorgaan

Lezing door Casper Post Uiterweer, huisarts np en consultatief arts op het therapeuticum in Culemborg

lees hier verder...
vanaf donderdag 5 juni
Zutphen

Sprookjes

Cursus autobiografisch schrijven o.l.v. Lieke Deelstra

lees hier verder...
vanaf donderdag 5 juni
Haarlem

3-daagse workshop sluieren

Cursus o.l.v. Marijke de Vries

lees hier verder...
vanaf donderdag 5 juni
Den Haag

Kleurenbadje

Korte nat-in-nat schildercursus van drie ochtenden, o.l.v. Carin Anderson

lees hier verder...
donderdag 5 juni
Rosmalen

De leefwereld van natuurwezens en hun relatie met de mens

Voordracht door Rob Gruben

lees hier verder...

 « 123456 » 

 

agendabericht toevoegen