Overzicht van activiteiten

Werbeck zomerzangworkshop
O.l.v. Cileke Angenent (zangeres, zangdocent)
Deze 5 daagse workshop die op de rustige plek van een biologische boomkwekerij zal plaatsvinden, geeft u de mogenlijkheid om verder te komen met het zingen. We werken vanuit een ontspannen vertrouwde sfeer, die de rust en de ruimte van vakantie niet verstoort.
De workshop is toegankelijk voor iedereen. Voor beginners en voor mensen die ervaring met zang of de scholingsweg hebben, biedt de workshop verdieping.
Cileke Angenent:
"Ik zal achtergronden bespreken over mijn zangscholingsweg. We oefenen met zingen, bespreken vragen over zingen en zngproblemen, we zingen samen meerstemmige muziek. Pianist Theo de Best komt om diegenen te begeleiden die met solozang duetten of terzetten werken wil.
Verder improviseren we: spelen met ritme, toon, klank en melodie. Werken vanuit plezier en loslaten wordt afgewisseld met oefeningen voor het gezonder maken en in evenwicht brengen van de stem."
Tegelijkertijd vindt er een anders workshop plaats op dezefde lokatie: beeldend o.l.v. Jan vanTiel
Bij genoeg belangstelling volgt er een tweede workshop van 3 t/m 7 Augustus
zondag 27 juli 11.00 uur
donderdag 31 juli 14.00 uur
Biologische boomkwekerij Valckenhof
Heijtmorgen 36, Reek
06 2164 1058

Zomerweek : Voorbij de Kwast
Zintuiglijke schilderworkshop van de Vrije Hogeschool
lees hier verder...
Uit de wereld van de elementenwezens
Bijeenkomsten met begeleiding van Marinus Pennings
lees hier verder...

Zomervierdaagse in de Belgische Eifel
Een cursus autobiografisch schrijven en euritmie o.l.v. Yvonne Meesters en Griet Missinne
lees hier verder...
Zomerweek 31: Learning by unlearning
Een week van de Vrije Hogeschool Zeist met Jan van Gils – fenomenoloog, filosoof en vrijeschooldocent natuurkunde
lees hier verder...
Zomerweek 31: De wijsheid van de hemelse jonkvrouw
Cursus van de Vrije Hogeschool Zeist, o.l.v. Kees Zoeteman en Astrid van Zon
lees hier verder...
Tentoonstelling Frans Copijn
Van de zomer is er een tentoonstelling waar je kan waarnemen hoe het wezen van de verschijnselen tot je spreekt d.m.v. van zijn bijzondere aquarellen.
lees hier verder...Europa tussen Oost en West
Seminar georganiseerd door Stichting Driegeleding, met de sprekers Heidjer Reetz, Jan van Gils en Arjen Nijeboer.
lees hier verder...
De vier elementen en ik
Zomerweek: buiten-euritmie met Juliette van Lelieveld en Brian Lamb, kunstworkshops door Marc Brussee
lees hier verder...
Uit de wereld van de elementenwezens
Bijeenkomsten met begeleiding van Marinus Pennings
lees hier verder...