Overzicht van activiteiten

Open dag Liberal Arts Tussenjaar & Halfjaar
Van de Vrije Hogeschool Zeist
Wil je jezelf leren kennen? De vragen onderzoeken, wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik? In het Liberal Arts Tussenjaar ontwikkel je persoonlijk leiderschap en ontmoet je andere dwarslopers: jongeren die verantwoordelijkheid nemen voor zichzelf en de wereld.
- Je wordt geïnspireerd door topdocenten, maakt vrienden voor het leven, gaat op reis en wordt gecoacht om tot een weloverwogen studiekeuze te komen.
- Je ontwikkelt jezelf en hebt jezelf beter leren kennen in dit jaar. De open dag is jouw kans om te ervaren of het Liberal Arts Tussenjaar iets voor je is.
- Je leert onze docenten en coaches kennen, proeft de sfeer van onze villa, volgt een Lab (onderzoeksvak) en/of Atelier en kunt oud-studenten het hemd van het lijf vragen.
Wat kun je verwachtentijdens de open dag?
- Je leert docenten en coaches kennen die je vertellen en laten zien hoe het Liberal Arts Tussenjaar in elkaar zit.
- Je krijgt alles te horen over de Labs, Ateliers, Colleges, de Travel Experience, Coaching en het Dwarslopers Festival.
- Om er echt achter te komen wat een Lab of Atelier is, ga je zelf een Lab of Atelier ervaren.
- Oud-studenten gaan graag met je in gesprek, je kunt ze alle vragen stellen die je hebt.
- Je proeft de sfeer op de plek waar jouw Tussenjaar plaats vindt.
- Deelname aan deze open dag is gratis.
Aanmelden voor de open dag via onderstaande link.
zaterdag 21 juni 09.30-14.00 uur
Vrije Hogeschool Zeist
2e Dorpsstraat 56, Zeist
030 227 1357

Concert werbeckzang
Concert door Cileke Angenent en David de Best voor Nellie van der Spek
lees hier verder...
De vier temperamenten
Zomerweek met Monique Sajet, biodanza en Hans Notenboom, schilderen
lees hier verder...
Schrijfcafé met Miranda Scheperboer
Iedere derde vrijdagochtend van de maand verzorgt Miranda Scheperboer het Schrijfcafé in het Vreedehuis in Den Haag.
lees hier verder...
Meet&Move DeDae
DeDae organiseert een Meet&Move op vrijdag 20 juni bij Kraaybeekerhof. Op die manier wil DeDae haar vierde jaar van bestaan vieren!
lees hier verder...
AardeDans
Op vrijdag 20 juni danst DeDae voorlopig haar laatste AardeDans. Deze bijzondere euritmiedans op de prachtige locatie Kraaybeekerhof wil je niet missen!
lees hier verder...
Open dag Mens en Tuin
Op zaterdag 21 juni is het open dag bij Mens en Tuin, een antroposofische zorgtuin midden in Moerwijk Den-haag.
lees hier verder...
Filosofie van de vrijheid
Twee werkbijeenkomsten Filosofie van de Vrijheid door Rudolf Steiner, met Frank Oele
lees hier verder...
De sprinkhaan en de mier
Online schrijfmeditatie met een schrijfcoach van het Netwerk schrijfmeditatie
lees hier verder...

Midweek gezelschapspelletjes zelf maken
Voorjaar 2025: 3 midweken; Artistieke vakantie: gezelschapsspelletjes zelf maken in midden-Frankrijk bij A(r)telier Cocon
lees hier verder...
Vrede in de Top
Op 24 en 25 juni zet de Thomaskerk in Den Haag de deur open voor iedereen die de behoefte heeft en de verantwoordelijkheid voelt om aan de vrede in zichzelf en in de wereld bij te dragen.
lees hier verder...
Vrede in de Top
Op 24 en 25 juni zet de Thomaskerk in Den Haag de deur open voor iedereen die de behoefte heeft en de verantwoordelijkheid voelt om aan de vrede in zichzelf en in de wereld bij te dragen.
lees hier verder...
Zingen volgens zangscholingsweg mevr Werbeck
Workshop o.l.v. zangeres en zangdocent Cileke Angenent
lees hier verder...