Overzicht van activiteiten

Open Deuren Dag KDC Heimdal
Kinderdienstencentrum Heimdal viert 40-jarig bestaan
Kinderdienstencentrum (KDC) Heimdal in Eindhoven bestaat dit jaar 40 jaar. Dat wordt gevierd met een Open Deuren Dag op zaterdag 29 maart 2025.
Nieuwsgierig wat KDC Heimdal allemaal te bieden heeft? Tussen 10.30 en 15.00 uur ben je van harte welkom om een kijkje te komen nemen.
KDC Heimdal is een locatie van zorgorganisatie Pluryn. Het biedt behandeling aan kinderen en jongeren met een ontwikkelingsachterstand, verstandelijke, lichamelijke of meervoudige beperking en bijkomende problematiek vanuit het antroposofische gedachtengoed van Rudolf Steiner.
Tijdens de Open Deuren Dag zijn er informatiemomenten - om 11.00 uur, 12.30 uur en 14.00 uur - waarbij medewerkers je uitleggen hoe de antroposofische visie zich vertaalt in de dagbehandeling, ambulante zorg en in het logeerhuis.
Daarnaast zijn er diverse activiteiten voor kinderen, is er een kraampjesmarkt en uiteraard een hapje en een drankje.
Wees welkom op zaterdag 29 maart! De deuren staan voor je open!
zaterdag 29 maart 10.30-15.00 uur
Pluryn, KDC Heimdal
Sterrenlaan 14, Eindhoven
088 779 5430

'Ik wil slechts dit ene zijn en dat is: een mens'
Een voordracht met zang over Etty Hillesum en Cato Bontjes van Beek door Marret Winger, zangeres en zangdocente uit Hamburg.
lees hier verder...
Ontwikkelingssamenwerking in een nieuw perspectief
Sekem lezing door Yvo de Mul en Rienk ter Braake
lees hier verder...Stoffen, kleding, invloed op onze huid en organisme
José Nagelmaker vertelt over stoffen, herkomst, maakprocedé, informatie op kledingetiketten.
lees hier verder...
Oefen- en ontmoetingsdag voor imkers en eurythmisten
Imkers en eurythmisten zijn uitgenodigd om deze dag onder leiding van eurythmiste Christine van Draanen en imker Heleen van Elsacker honingbijen volken te leren ondersteunen door middel van eurythmie.
lees hier verder...

Vrede kun je samen zingen
Samen zingen en luisteren en delen brengt werelden en de vrede dichterbij!
lees hier verder...
Euritmische inleiding in de Grondsteen-Meditatie
Cursus euritmie met Magali Müller-Peddinghaus, Master of Arts in Eurythmy
lees hier verder...
Inzicht in de Apocalypse via de Grote Zegels
Zomercursus door Kees Zoeteman en Astrid van Zon met gebruik van hun nieuwe Apocalypse boek en met bijdragen van Jaap Sijmons (5 juni) en Lisette Buisman-Walbeek (25 september).
lees hier verder...
Hemelvaart, Pinksteren, Offerfeest
Seizoenen en Jaarfeesten- ped. v h Jonge Kind
lees hier verder...

Opendeuravond middelbare Michaëlschool
Op vrijdag 9 mei zet de middelbare Michaëlschool de deuren open.
lees hier verder...Levende organismen zijn meer dan complexe machines
Bijeenkomst van de Natuurwetenschappelijke Sectie, met Erik Baars
lees hier verder...
De VNVK viert haar 5e lustrum
Met sprekers, ontmoetingen, bijpraten, elkaar inspireren en een heerlijk diner van
Marion Pluimes.

Van Pasen naar Pinksteren - de hemelse mens
Een bijeenkomst vanuit het Novalis atelier met Ivar Römer en Yvonne Jonkers
lees hier verder...