menu

Overzicht van activiteiten

 

agendabericht toevoegen

 « 12345678910 » 

maandag 3 oktober 2022
Haarlem

Antrocafé – Verschillen vieren

Hoe kunnen we samenleven met viering van onze verschillen?

lees hier verder...
maandag 3 oktober 2022
Haarlem

Evenwicht in uitdagende tijden

Lezing door Annejet Rümke

lees hier verder...
vanaf dinsdag 4 oktober 2022
Zeist

Beroepstraining Antroposofie

Een veelzijdige en gedegen verdieping in Antroposofie voor mensen die werk, spiritualiteit en eigen ontwikkeling verder willen brengen.

lees hier verder...
vanaf dinsdag 4 oktober 2022
Zeist

Beroepstraing Antroposofie

Verzorgd door het atelier Antroposofie en Samenleving

lees hier verder...
dinsdag 4 oktober 2022
Zutphen

Goede gedachtenwezens

Een weg tot inzicht door middel van beelden, begeleid door René Pennings.

lees hier verder...
dinsdag 4 oktober 2022
Den Haag

Preparaten, kern van de biologisch-dynamische landbouw

Voordracht door René Groenen.

lees hier verder...
woensdag 5 oktober 2022
Haarlem

Burnout? Maak kennis met kunstzinnige therapie!

Workshop o.l.v. Inger van der Werf

lees hier verder...
woensdag 5 oktober 2022
Antwerpen

Transhumanisme -ICT en de toekomst van de mens

Voordracht door prof. Edwin Hübner (auteur van het boek Menschlicher Geist und Künstliche Intelligenz, Stuttgart, 2020)

lees hier verder...
donderdag 6 oktober 2022
Haarlem

Het eerste Goetheanum als beeld van de mens

Voordracht door Pieter van der Ree

lees hier verder...
vanaf vrijdag 7 oktober 2022
Zeist

Beroepstraining Antroposofie

Een gedegen en veelzijdige verdieping in Antroposofie voor mensen die aan hun werk, spiritualiteit en eigen ontwikkeling willen werken samen met anderen.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 7 oktober 2022
Zeist

Beroepstraing Antroposofie

Verzorgd door het atelier Antroposofie en Samenleving

lees hier verder...
vrijdag 7 oktober 2022
Middenbeemster

Be like the bird

Concert door het Ladybirds Vokaal Ensemble

lees hier verder...
zaterdag 8 oktober 2022
Zeist

Waar begin je?

Symposium Gemeenschapsvorming in het Onderwijs

lees hier verder...
zaterdag 8 oktober 2022
Den Haag/ Scheveningen

Het gesprek als mogelijke poort tot een ‘nieuw menselijk woord-orgaan’

MiniMaster Stichting Boilerhouse door Taco Sorgdrager

lees hier verder...
vanaf zaterdag 8 oktober 2022
Haarlem

Grot-Landschapsreeks, de innerlijke reis schilderen

Cursus o.l.v. Marijke de Vries

lees hier verder...
vanaf zaterdag 8 oktober 2022
Zutphen

Werken aan de mensheidsrepresentant

Met Irene van der Laag, op drie zaterdagen

lees hier verder...
vanaf zaterdag 8 oktober 2022
Emmen

Werken met de Water-elementwezens

Weekendcursus met Nicolaas de Jong

lees hier verder...
zaterdag 8 oktober 2022
Zeist

Vrijheid, Gelijkheid en Broederschap

Bijeenkomst met John Hogervorst

lees hier verder...
zaterdag 8 oktober 2022
Utrecht

Voeding bij Verkoudheid

Workshop o.l.v. Ineke Fienieg

lees hier verder...
zaterdag 8 oktober 2022
Den Haag

Het leven en werk van Franz Kafka

Voordracht door Sebastiaan de Vries

lees hier verder...
zondag 9 oktober 2022
Winsum

De boodschap van de herfst

Fenomenologie workshop met Wolter Bos

lees hier verder...
zondag 9 oktober 2022
Zutphen

Het stro osje

Poppenspel, een nieuwe voorstelling van De Parel

lees hier verder...
zondag 9 oktober 2022
Zutphen

Ik val niet, ik dans

Uitvoering door euritmie-ensemble DeDae

lees hier verder...
vanaf maandag 10 oktober 2022
Bilthoven

Kom meedoen in het Leendert Meeshuis

Doe mee met de Week van de duurzaamheid

lees hier verder...
vanaf dinsdag 11 oktober 2022
Den Haag

Kairos

Expositie Sylvia de Boer-Olieverf schilderijen

lees hier verder...
dinsdag 11 oktober 2022
Zutphen

Uit de wereld van de elementenwezens

Bijeenkomsten met begeleiding van René Pennings.

lees hier verder...
vanaf dinsdag 11 oktober 2022
Amsterdam

Leve de verschillen

Drie bijeenkomsten met Jan Verhoeven

lees hier verder...
dinsdag 11 oktober 2022
Den Haag

Wat is hoogbegaafdheid ?

Bezien vanuit verschillende invalshoeken – door Frietzen Grünbauer-Felius.

lees hier verder...
vanaf woensdag 12 oktober 2022
Arnhem

Water, Architectuur en Natuur

Foto-expositie van Jan Bouten

lees hier verder...
woensdag 12 oktober 2022
Zutphen

Naar het licht kijken!

Transparanten maken voor de donkere dagen - met Aletta Remerie en Heleen de Weger

lees hier verder...
woensdag 12 oktober 2022
Den Haag

Hemel boven de Stad

Euritmievoorstelling door Russisch gezelschap.

lees hier verder...
donderdag 13 oktober 2022
Amsterdam

Ik val niet, ik dans

Uitvoering door euritmie-ensemble DeDae

lees hier verder...
donderdag 13 oktober 2022
Eindhoven

Kanker

Lezing door Henk Bakker, antroposofisch arts

lees hier verder...
vanaf vrijdag 14 oktober 2022
Havelte

Coach in de kinderopvang

Training óf verdiepingscursus op basis van ervarend leren met Albert de Vries, Marijoke van der Keur en Lieuwe Jorritsma

lees hier verder...
vanaf vrijdag 14 oktober 2022
Den hag

Schrijfcafé

Met Miranda Scheperboer, iedere derde vrijdag van de maand

lees hier verder...
vanaf vrijdag 14 oktober 2022
Leiden

Collages maken- een kunstvorm die uitdaagt tot experimenteren

Met Tinca Veerman

lees hier verder...
vanaf vrijdag 14 oktober 2022
Zeist

KernWerk

Samen werken aan ieders eigen Kernthema door leren contemplatief te onderzoeken en met elkaar mee te kijken.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 14 oktober 2022
Zeist

KernWerk-traject: eigen kernthema onderzoeken

Tweedaagse en zes middag-avonden, verzorgd door het atelier Antroposofie & Samenleving

lees hier verder...
vanaf vrijdag 14 oktober 2022
Zeist

De eerste drie jaar

Cursus van 'Pedagogie voor het jonge kind'

lees hier verder...
vanaf vrijdag 14 oktober 2022
Zeist

Constitutietypen

Verdiepingsmodule 1 van 'Pedagogie voor het Jonge Kind'

lees hier verder...
vanaf vrijdag 14 oktober 2022
Zutphen

De kern van de zaak: basis voor een nieuwe samenleving

7 Weekeindbijeenkomsten over sociale driegeleding met John Hogervorst en gastdocenten.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 14 oktober 2022
Empe

Compostcursus

Door Jan Weijsenfeld, bd-tuinder

lees hier verder...
vanaf zaterdag 15 oktober 2022
Utrecht

Antroposofisch pedagogisch coach kinderopvang

Training o.l.v. Albert de Vries, Marijoke van der Keur en Lieuwe Jorritsma

lees hier verder...
zaterdag 15 oktober 2022
Driebergen-Rijsenburg

Het hart als waarnemeningsorgaan

Studiedag van de Nederlandse Beroepsvereniging Meridiaan- Kleurentherapie

lees hier verder...
zaterdag 15 oktober 2022
Den Haag

De clown in mij

Eerste van 3 dagen speelplezier onder leiding van Lot Hooghiemstra, als losse dagen of als serie te volgen

lees hier verder...
zaterdag 15 oktober 2022
Zutphen

Evenwicht

Werken met klei o.l.v. Frederik van den Berg

lees hier verder...
vanaf zaterdag 15 oktober 2022
Driebergen

De hemel in ons

Cursus van de Kraaybeekerhof Academie, door Peter Evers

lees hier verder...
zaterdag 15 oktober 2022
Utrecht

Groenten anders bekeken

Workshop o.l.v. Ineke Fienieg

lees hier verder...
zaterdag 15 oktober 2022
Zeist

Musicanta - Let fall the windows of mine eyes

Concert Kamerkoor MusiCanta

lees hier verder...
zaterdag 15 oktober 2022
Den Haag

Stad zonder slaap

Koormuziek uit Oekraïne, uitgevoerd door kamerkoor ilmatar o.l.v. dirigent Imre Ploeg

lees hier verder...
zondag 16 oktober 2022
Rotterdam

De toekomst van de vrijheid

Symposium - ‘Een oproep tot vermenselijking van de samenleving’

lees hier verder...
zondag 16 oktober 2022
Zeist

Tekenen met pastelkrijt

Workshop met Loes Botman

lees hier verder...
zondag 16 oktober 2022
Zutphen

De poëzie van Tolkien

Workshop door Frits Burger

lees hier verder...
vanaf maandag 17 oktober 2022
Bilthoven

Via de droom (de droomweg) - wakker worden voor wie je bent

Droomgroep met Steven Dijkstra

lees hier verder...
maandag 17 oktober 2022
Breda

Sint Maarten

Jaarfeestcursus o.l.v. Chloë Linssen

lees hier verder...
maandag 17 oktober 2022
Rotterdam

Maakt het uit hoe je sterft?

Lezing door Mirjam Zonneveld, verpleegkundige antroposofische zorg, werkzaam in Therapeuticum Utrecht en docent bij Plegan Opleidingen

lees hier verder...
vanaf dinsdag 18 oktober 2022
Driebergen-Rijsenburg

Je leven in beeld

Schrijf 5 kleine zelfportretjes o.l.v. Gerdi Keeler

lees hier verder...
dinsdag 18 oktober 2022
Den Haag

Mediawijsheid

Voordracht door Edmond Schoorel

lees hier verder...
dinsdag 18 oktober 2022
Zeist

Denken aan Rusland

Lezing door Mathijs van Alstein, priester in De Christengemeenschap en filosoof

lees hier verder...
vanaf woensdag 19 oktober 2022
Zutphen

Mens zijn anno nu - vanuit de impuls van het Eerste Goetheanum

Vijf bijeenkomsten met Aletta Remerie en Heleen de Weger

lees hier verder...
vanaf woensdag 19 oktober 2022
Leiden

Inspiratie: het werk van Hilma af Klint

Met Esmee Seebregts

lees hier verder...
woensdag 19 oktober 2022
Groningen

Be like the bird

Workshop en concert door het Ladybirds Vokaal Ensemble

lees hier verder...
woensdag 19 oktober 2022
Haarlem

Proefles Intuïtief Tekenen en Schilderen

Workshop o.l.v. Inger van der Werf

lees hier verder...
vanaf donderdag 20 oktober 2022
Driebergen

Levensfasen

Cursus o.l.v. Annette Filippo

lees hier verder...
donderdag 20 oktober 2022
Brummen

Tijdgenoten in het wereldgebeuren

Cursus beeldhouwen o.l.v. Feico Hajonides

lees hier verder...
donderdag 20 oktober 2022
Online

Online jaarfeestencursus

Met Eveline Clignett

lees hier verder...
vrijdag 21 oktober 2022
Bussum

Zorg bij ziekte en in de palliatieve fase

Workshop met Edith Minnaar en Linde Geels, verpleegkundigen antroposofische zorg - Praktijk Balsemiek

lees hier verder...
vrijdag 21 oktober 2022
Zutphen

Het eerste Goetheanum als beeld van de mens

Voordracht met dia's door Pieter van der Ree

lees hier verder...
zaterdag 22 oktober 2022
Zeist

Transparant maken

Workshop onder leiding van Marleen Kunnen, Mijn Oogappeltje

lees hier verder...
zaterdag 22 oktober 2022
Eindhoven

Be like the bird

Workshop en concert door het Ladybirds Vokaal Ensemble

lees hier verder...
zaterdag 22 oktober 2022
Nijmegen

Het avontuur van de vlieger

Herfstvakantie poppenspelvoorstelling door Femke Klein

lees hier verder...
zaterdag 22 oktober 2022
Eindhoven

Open praktijk

Bij Karin Lamers, medische schildertherapie

lees hier verder...
vanaf zaterdag 22 oktober 2022
Zoetermeer

Samenwerken: werken aan jezelf en met de ander

Cursus o.l.v. Brigitte van Bourgonje en John Hogervorst

lees hier verder...
zaterdag 22 oktober 2022
Zutphen

Hart voor Taal: een spirituele taaloefenweg

Drie zaterdagmiddagen met Frits Burger, Johan Versteyhe (spraakvormer) en Corine Bosma (euritmiste)

lees hier verder...
zaterdag 22 oktober 2022
Utrecht

Ritme

Workshop o.l.v. Ineke Fienieg

lees hier verder...
zaterdag 22 oktober 2022
Den Haag

Gedenkstonde voor de gestorvenen

Inleiding en euritmie

lees hier verder...
zaterdag 22 oktober 2022
Den Haag

Het leven en werk van Friedrich Nietzsche

Lezing door Sebastiaan de Vries.

lees hier verder...
zondag 23 oktober 2022
Zoom

Onrust

Online workshop van het Netwerk Schrijfmeditatie

lees hier verder...
zondag 23 oktober 2022
Nijmegen

Het avontuur van de vlieger

Herfstvakantie poppenspelvoorstelling door Femke Klein

lees hier verder...
maandag 24 oktober 2022
Driebergen

Tuinieren in de ziel: herfst

Workshop van de Kraaybeekerhof Academie

lees hier verder...
maandag 24 oktober 2022
Nijmegen

Het avontuur van de vlieger

Herfstvakantie poppenspelvoorstelling door Femke Klein

lees hier verder...
vanaf maandag 24 oktober 2022
Zeist

Engel-Werk

Zeven maandagen met Jaap van de Weg en Pim Blomaard

lees hier verder...
maandag 24 oktober 2022
Breda

Sterlantaarn vouwen

Workshop o.l.v. Chloë Linssen

lees hier verder...
maandag 24 oktober 2022
Haarlem

Intuïtief Tekenen en Schilderen

Proefles door Inger van der Werf

lees hier verder...
maandag 24 oktober 2022
Haarlem

Initiatiefkunde, voor iedereen belangrijk

Voordracht door Jan Saal

lees hier verder...
dinsdag 25 oktober 2022
Nijmegen

Het avontuur van de vlieger

Herfstvakantie poppenspelvoorstelling door Femke Klein

lees hier verder...
dinsdag 25 oktober 2022
Zutphen

In verbinding met 'de andere kant'

Bijeenkomst met René Pennings

lees hier verder...
vanaf dinsdag 25 oktober 2022
Arnhem

Biografie

Cursus gegeven door Anna Baudoin

lees hier verder...
woensdag 26 oktober 2022
Haarlem

Burnout? Maak kennis met kunstzinnige therapie!

Workshop o.l.v. Inger van der Werf

lees hier verder...
woensdag 26 oktober 2022
Zutphen

Naar het licht kijken!

Transparanten maken voor de donkere dagen - met Aletta Remerie en Heleen de Weger

lees hier verder...
woensdag 26 oktober 2022
Nijmegen

Het avontuur van de vlieger

Herfstvakantie poppenspelvoorstelling door Femke Klein

lees hier verder...
donderdag 27 oktober 2022
Nijmegen

Het avontuur van de vlieger

Herfstvakantie poppenspelvoorstelling door Femke Klein

lees hier verder...
vrijdag 28 oktober 2022
Zutphen

Het sprookje van Eros en Fabel van Novalis

Verteld door Ettje Ferwerda, die zich op de lier begeleidt

lees hier verder...
vrijdag 28 oktober 2022
Nijmegen

Het avontuur van de vlieger

Herfstvakantie poppenspelvoorstelling door Femke Klein

lees hier verder...
vrijdag 28 oktober 2022
Den Haag

Gratis lunchconcert Paul de Roo jazz-trio

Elke laatste vrijdag van de maand geeft het trio van Paul de Roo een lunchconcert. Paul de Roo -piano, Alex Milo - bas, Bram Wijland - drums.

lees hier verder...
vrijdag 28 oktober 2022
Warnsveld

Loslaten

Klankconcert in en met de natuur

lees hier verder...
vanaf zaterdag 29 oktober 2022
Punthorst

Werken met de Water-elementwezens

Weekendcursus met Nicolaas de Jong

lees hier verder...
zaterdag 29 oktober 2022
Nijmegen

Het avontuur van de vlieger

Herfstvakantie poppenspelvoorstelling door Femke Klein

lees hier verder...
zaterdag 29 oktober 2022
Arnhem

Cursus Euritmie

O.l.v. Annemieke van den Heuvel

lees hier verder...
zaterdag 29 oktober 2022
Utrecht

De kracht van Graan

Workshop o.l.v. Ineke Fienieg

lees hier verder...
zaterdag 29 oktober 2022
Haarlem

Gedenkstonde voor de gestorvenen

De Gedenkstonde is een gezamenlijk moment van onze blijk van verbondenheid met hen.

lees hier verder...
zaterdag 29 oktober 2022
Breda

Gedenkstonde voor de gestorvenen

Het programma wordt gezamenlijk verzorgd door de Gedenkstondegroep Breda en de Projectgroep Gedenkstonde Den Haag.

lees hier verder...
zondag 30 oktober 2022
Driebergen

Filosofie van de Vrijheid en scholingsvragen (SFVS)

Onze werkgroep leest het boek Filosofie van de Vrijheid en we werken aan scholingsvragen.

lees hier verder...
zondag 30 oktober 2022
Amsterdam

Het Ontwaken der Zielen

Eerste voorstelling met publiek van het IVe Mysteriedrama van Rudolf Steiner door het Drempeltheater.

lees hier verder...
zondag 30 oktober 2022
Zeist

Jaarfeestendagen

Cursus met Eveline Clignett

lees hier verder...
vanaf zondag 30 oktober 2022
Zutphen

Voorbereid over de drempel

Cursus o.l.v. Annemarie Sijens

lees hier verder...
zondag 30 oktober 2022
Schoorl

Der kleine Muck

Circuit Tournee Nederland; euritmie-uitvoering door Compagnie Orval

lees hier verder...
zondag 30 oktober 2022
Den Haag

Gedenkstonde voor de gestorvenen

Het programma wordt verzorgd door de Antroposofische Vereniging in Den Haag en de Projectgroep Gedenkstonde Den Haag.

lees hier verder...
vanaf maandag 31 oktober 2022
Rotterdam

Vervolgcursus Apocalypse

O.l.v. Kees Zoeteman en Astrid van Zon

lees hier verder...

 « 12345678910 » 

 

agendabericht toevoegen