menu

Overzicht van Groningen

 

agendabericht toevoegen

 « 12345678910 » 

woensdag 2 november
Eindhoven

Relatie met de gestorvenen

Voordracht door Wilbert Lambrechts

lees hier verder...
donderdag 3 november
Haarlem

Burnout? Kom in je kracht met kunstzinnige therapie!

Kunstzinnig therapietraject voor mensen met stress en burn-out, o.l.v. Inger van der Werf

lees hier verder...
vanaf vrijdag 4 november
Brummen

Tussenruimte

Cursus in vier bijeenkomsten door Rolf Zeldenthuis, beeldend kunstenaar en
Gert Siebes, sociaal kunstenaar

lees hier verder...
vrijdag 4 november
Haarlem

Intuitief tekenen, schilderen en boetseren

Start cursus o.l.v. Inger van der Werf

lees hier verder...
vrijdag 4 november
Leiden

Een solide fundament voor een menswaardige samenleving

Bijeenkomst met John Hogervorst

lees hier verder...
vrijdag 4 november
Schoorl

Concert Weidlerkwartet op bijzondere instrumenten

Het Weidlerkwartet speelt o.a. Haydns Zonnenkwartet en het achtste strijkkwartet van Sjostakowitsj.

lees hier verder...
vanaf zaterdag 5 november
Zeist

Zangmeditatie

Meditatieve zangoefeningen en klankimprovisatie o.l.v. Janneke Moes

lees hier verder...
vanaf zaterdag 5 november
Rotterdam

Werken met de Elfen

Weekendcursus met Nicolaas de Jong

lees hier verder...
vanaf zaterdag 5 november
Haarlem

Mens wordt muziek en geest....

Cursus tooneuritmie door Anneke Kraakman

lees hier verder...
zaterdag 5 november
Rotterdam

Concert Weidlerkwartet op bijzondere instrumenten

Het Weidlerkwartet speelt o.a. Haydns Zonnenkwartet en het achtste strijkkwartet van Sjostakowitsj.

lees hier verder...
zondag 6 november
Driebergen

Concert Weidlerkwartet op bijzondere instrumenten

Het Weidlerkwartet speelt o.a. Haydns Zonnenkwartet en het achtste strijkkwartet van Sjostakowitsj.

lees hier verder...
maandag 7 november
Haarlem

Antrocafé – verzorgen

Wat zijn onze ervaringen met verzorgen? Verzorgen op allerlei gebieden.

lees hier verder...
dinsdag 8 november
Zutphen

Uit de wereld van de elementenwezens

Bijeenkomsten met begeleiding van René Pennings.

lees hier verder...
vanaf woensdag 9 november
Driebergen

Oplaadstation voor ouders

Maandelijks Beweeg-Atelier / Euritmie-Bad voor ontspanning, support en inspiratie.

lees hier verder...
woensdag 9 november
Zutphen

Naar het licht kijken!

Transparanten maken voor de donkere dagen - met Aletta Remerie en Heleen de Weger

lees hier verder...
donderdag 10 november
Den Haag

De zelfgekozen dood

Lezing door Thom Kloes

lees hier verder...
vrijdag 11 november
Utrecht

Sint-Maarten in Utrecht

Rondleiding door Luuk Humblet over het leven van St.-Maarten

lees hier verder...
zaterdag 12 november
Den Haag

De clown in mij

De tweede van 3 dagen speelplezier onder leiding van Lot Hooghiemstra, als losse dagen of als serie te volgen

lees hier verder...
zaterdag 12 november
Den Haag

Waar ligt de maatschappelijke grondslag voor de Sociale Driegeleding?

Minimaster Stichting Boilerhouse door Manon Wolfert

lees hier verder...
zaterdag 12 november
Brummen

Barbara Hepworth

In Atelier Organische Beeldhouwkunst wordt het beeldend werk van Barabra Hepworth besproken en geboetseerd.

lees hier verder...

 « 12345678910 » 

 

agendabericht toevoegen