menu

Agenda van activiteiten

 

agendabericht toevoegen

 « 12345678910 » 

maandag 9 oktober
Zeist

Worden wie je bent

Lezing met Jacques Meulman, georganiseerd door Antroposana.

lees hier verder...
maandag 9 oktober
Galder

Vormtekenen, wevend door het leerplan

Lezing door M.J. Verheye, leerkracht onderbouw School Iduna.

lees hier verder...
maandag 9 oktober
Rotterdam

De toekomst van Europa

Rudolf Steiners 'Memoranda' uit 1917. Honderd jaar sociale driegeleding. Lezing door Ton Jansen.

lees hier verder...
dinsdag 10 oktober
Rotterdam

Worden wie je bent

Lezing met Jacques Meulman, georganiseerd door Antroposana.

lees hier verder...
dinsdag 10 oktober
Bergen

Verzorgen van de medemens met massage

Workshop o.l.v. Chris Vree, fysiotherapeut.

lees hier verder...
vanaf woensdag 11 oktober
Bloemendaal

Alle zintuigen aan boord!

Cursus o.l.v. Anna Robadey.

lees hier verder...
vanaf woensdag 11 oktober
Leiden

Associatieve economie

Verdiepingscursus met John Hogervorst.

lees hier verder...
vanaf woensdag 11 oktober
Leiden

Vechten en omgaan met de ziekte kanker!

Twee avonden met Huib de Ruiter, arts.

lees hier verder...
woensdag 11 oktober
Vorden

Informatieavond school de Hofakker

Informatieavond voor belangstellenden.

lees hier verder...
woensdag 11 oktober
Middelburg

De toekomst van Europa

Rudolf Steiners 'Memoranda' uit 1917. Honderd jaar sociale driegeleding. Lezing door Ton Jansen.

lees hier verder...
woensdag 11 oktober
Zoetermeer

De kunst van Käthe Kollwitz en Ernst Barlach

Een kunstgesprek o.l.v. Han van Ouwerkerk en Rien Zwijnenburg.

lees hier verder...
vanaf donderdag 12 oktober
Haarlem

Schilderen met stoffen en viltwol

Cursus o.l.v. Anna Robadey.

lees hier verder...
donderdag 12 oktober
Rotterdam

De kracht van je naam!

Introductiebijeenkomst o.l.v. Brigitte van Bourgonje.

lees hier verder...
donderdag 12 oktober
Arnhem

Fenomenologie

Doe-cursus met Paul van Dijk.

lees hier verder...
donderdag 12 oktober
Haarlem

Worden wie je bent

Lezing met Jacques Meulman, georganiseerd door Antroposana.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 13 oktober
Haarlem

Schilderen in de sluiertechniek

Cursus o.l.v. Anna Robadey.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 13 oktober
Den Haag

Beeldhouwen in marmer

Tweedaagse cursus o.l.v. Reinoud van Bemmelen.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 13 oktober
Oosterhesselen

Christus-impuls en de nieuwe Hermesstaf

Workshop van de Innerlijke Werkplaats o.l.v. Walter de Zeeuw en Marijke Sies.

lees hier verder...
vrijdag 13 oktober
Deventer

Christusbewustzijn en de levende Ik Ben-woorden

Jaarprogramma o.l.v. Walter de Zeeuw en Marijke Sies.

lees hier verder...
vrijdag 13 oktober
Leeuwarden

Omgaan met ouder worden

Lezing door Margaret Vink, antroposofisch arts.

lees hier verder...

 « 12345678910 » 

 

agendabericht toevoegen