menu

Overzicht van activiteiten

 

agendabericht toevoegen

 « 12345678910 » 

vanaf maandag 26 oktober 2020
Den Haag

Tussen Licht en Duisternis

Verlenging Expositie schilderijen van Carin Anderson.

lees hier verder...
maandag 26 oktober 2020
Rotterdam

Biografieavond - Wat is er gaande in je eigen leven?

Voordracht door Josien de Vries van het Instituut voor Biografiek.

lees hier verder...
vanaf dinsdag 27 oktober 2020
Haarlem

Zonnekindpoppen maken

Workshop o.l.v. Dulcibelle Nauta.

lees hier verder...
vanaf dinsdag 27 oktober 2020
Groningen

Met de oogst van de zomer de herfst in

Schrijfcursus o.l.v. Robertine Romeny.

lees hier verder...
vanaf dinsdag 27 oktober 2020
Nijmegen

IK de ANDER, EEN en SAMEN

Euritmiecursus met als thema 'Je eigen weg gaan én je verbonden voelen met het geheel' o.l.v. Monica de Vries, met pianobegeleiding van Irene Theunissen.

lees hier verder...
dinsdag 27 oktober 2020
Den Haag

Is evolutie toeval of doelgericht?

Studiecentrum voor Antroposofie, voordracht door Arie Bos.

lees hier verder...
vanaf woensdag 28 oktober 2020
Leiden

Soul collage

Cursus met Ricarda Zielonka.

lees hier verder...
woensdag 28 oktober 2020
Den Bosch

Europa, een cultuur van het midden?

Voordracht door Susan van Kempen.

lees hier verder...
donderdag 29 oktober 2020
Lemmer

Pasteltekenen

Workshop met Loes Botman.

lees hier verder...
donderdag 29 oktober 2020
Leiden

De nieuwe mens

Voordracht door Hans Lemmens.

lees hier verder...
vrijdag 30 oktober 2020
Brummen

Open atelier Organische Beeldhouwkunst

Op verzoek beginnen we weer met een open atelier op de Aardewerkplaats.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 30 oktober 2020
Leiden

Schilderen tussen orde en chaos

Schildercursus met Anna de Mol van Otterlo.

lees hier verder...
vrijdag 30 oktober 2020
Austerlitz

Wonderen van ontwikkeling

Workshop met Jan Diek van Mansvelt.

lees hier verder...
vrijdag 30 oktober 2020
Schoorl

Ik noem je naam

Programma rond Allerzielen van Melopee, extra voorstelling.

lees hier verder...
zaterdag 31 oktober 2020
Haarlem

De seizoenen

Workshop o.l.v. Rita en Kees Veenman.

lees hier verder...
zaterdag 31 oktober 2020
Zeist

Coach in de kinderopvang

Training óf verdiepingscursus op basis van ervarend leren o.l.v. Albert de Vries.

lees hier verder...
zaterdag 31 oktober 2020
Den Haag

Muziek en Dierenriem

Studiedag van de Sectie Woord, Muziek, Euritmie van de Antroposofische Vereniging.

lees hier verder...
zaterdag 31 oktober 2020
Driebergen-Rijsenburg

Permacultuur Driedaagse

Cursus van de Kraaybeekerhof Academie met Alma Huisken.

lees hier verder...
zaterdag 31 oktober 2020
Zutphen

Tolkien: In de Ban van de Ring

Cursus o.l.v. Frits Burger.

lees hier verder...
vanaf zaterdag 31 oktober 2020
Nijmegen

Granen als basisvoedsel voor onze tijd

Cursus o.l.v. Rya Ypma en Diederick Sprangers.

lees hier verder...
zondag 1 november 2020
Haarlem

Themadag vegetarisch compostpreparaat

o.l.v. Carmencita de Ruiter

lees hier verder...
zondag 1 november 2020
Bergen

Stembevrijdend Zingen

O.l.v. Maarten Moens.

lees hier verder...
zondag 1 november 2020
Alkmaar

Ik noem je naam

Programma rond Allerzielen van Melopee.

lees hier verder...
zondag 1 november 2020
Amsterdam

De gestorvenen en de mensenwijdingsdienst

Voordracht en gesprek.

lees hier verder...
zondag 1 november 2020
Laren

Klinken met gestorven zielen

Gedenkstonde met natuur, klank, stilte. Met Eric van Grootel, Frank Schagen en Yael.

lees hier verder...
zondag 1 november 2020
Zutphen

Dichters en Gedichten deel 2

Poëziemiddag met Jaap van Waning.

lees hier verder...
zondag 1 november 2020
Nijmegen

Gedenkstonde

Gedenkprogramma voor de overledenen.

lees hier verder...
zondag 1 november 2020
Den Haag

Onderweg

Gedenkstonde met toespraak en euritmie.

lees hier verder...
maandag 2 november 2020
Haarlem

Antrocafé november

Voor iedereen die graag andere mensen wil ontmoeten, die ook ‘iets met antroposofie’ hebben of daar nieuwsgierig naar zijn.

lees hier verder...
vanaf dinsdag 3 november 2020
Driebergen

De kunst van relaties

Een levenskunst cursus over kwaliteit van relaties

lees hier verder...
vanaf dinsdag 3 november 2020
Zeist

Euritmie bij gehoorverlies en slechthorendheid

Cursus o.l.v. José Vlaar.

lees hier verder...
vanaf dinsdag 3 november 2020
Haarlem

Zonnekindpoppen maken

Workshop o.l.v. Dulcibelle Nauta.

lees hier verder...
vanaf dinsdag 3 november 2020
Aerdenhout

Drieluik

Biografische gesprekken met Marianne Ruisendaal.

lees hier verder...
woensdag 4 november 2020
Haarlem

Burnout? Krijg je vuurtje weer brandend met KT!

Kennismakingsworkshop o.l.v. Inger van der Werf.

lees hier verder...
woensdag 4 november 2020
Haarlem

De 10 kleuren van de cultuurperioden

Schildercursus o.l.v. Anna Robadey.

lees hier verder...
woensdag 4 november 2020
Leiden

Gesprekken over de toekomst - samen vooruit kijken

Met Harrie Salman

lees hier verder...
woensdag 4 november 2020
Den Haag

Tussen dood en nieuwe geboorte

Studiecentrum voor Antroposofie, cursus door Bea van der Steen.
In verband met de lock down zal deze lezing een dag eerder worden gehouden, en wel vanavond! Let op, we beginnen een kwartier eerder, om 19:45u.

lees hier verder...
vanaf donderdag 5 november 2020
Haarlem Nederland

'Schilderen' met viltwol en stoffen

Cursus o.l.v. Anna Robadey.

lees hier verder...
donderdag 5 november 2020
Zutphen

Gedenkstonde

Gedenkprogramma voor de overledenen.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 6 november 2020
Den Haag

Shades of light

Openluchtvoorstellingen door Stichting Boilerhouse.

lees hier verder...
vrijdag 6 november 2020
Oud-Beijerland

Viltschilderij met tekst of levensboom op zijde

Workshop o.l.v. Connie Toet.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 6 november 2020
Zeist

De fysieke ontwikkeling van het kind

Module van Cursus pedagogie voor het jonge kind.

lees hier verder...
vanaf zaterdag 7 november 2020
Den Haag

Shades of light

Openluchtvoorstellingen door Stichting Boilerhouse.

lees hier verder...
zaterdag 7 november 2020
Driebergen-Rijsenburg

Intense Imker 1-daagse

Workshop in samenwerking met Odin imker Jos Willemse.

lees hier verder...
zaterdag 7 november 2020
Driebergen

Landschap in de herfst

Zesde fenomenologiecursus van Ger van de Ven en Wolter Bos.

lees hier verder...
zaterdag 7 november 2020
Haarlem

Gedenkstonde voor de gestorvenen

Dee gedenkstonden zijn ervoor om ons te helpen de verbinding met de gestorvenen aan te gaan, telkens weer.

lees hier verder...
zondag 8 november 2020
Den Haag

Shades of light

Openluchtvoorstellingen door Stichting Boilerhouse.

lees hier verder...
zondag 8 november 2020
Vriezenveen

Zonnekindpop maken

Workshop bij Atelier Zonnezusje.

lees hier verder...
maandag 9 november 2020
Overveen

Intuïtief Boetseren

Cursus o.l.v. Inger van der Werf.

lees hier verder...
vanaf dinsdag 10 november 2020
Haarlem

Zonnekindpoppen maken

Workshop o.l.v. Dulcibelle Nauta.

lees hier verder...
dinsdag 10 november 2020
Den Haag

De kleuren van Rembrandt

Studiecentrum voor Antroposofie, voordracht van Matthias Rozemond en Kees Veenman.

lees hier verder...
woensdag 11 november 2020
Utrecht

Rondleiding Sint-Maarten

Luuk Humblet verzorgt op Sint-Maartensdag een rondleiding over het leven van Sint-Maarten

lees hier verder...
vanaf donderdag 12 november 2020
Winsum

In dierbare herinnering

Schrijfmiddagen met Robertine Romeny

lees hier verder...
vrijdag 13 november 2020
Leiden

Tussenruimte -

Tekenen en schilderen met Ellen Dekker.

lees hier verder...
zaterdag 14 november 2020
Brummen

In Memoriam, het maken van grafbeelden

Workshop o.l.v. Feico Hajonides.

lees hier verder...
zaterdag 14 november 2020
Brugge

Je Innerlijke Licht

Euritmie en Kunstzinnige ateliers met Griet Missinne en Lore Verhaeghe.

lees hier verder...
zaterdag 14 november 2020
Oud-Beijerland

Vilten in 3D, mossen en paddenstoelen

Workshop o.l.v. Connie Toet.

lees hier verder...
zaterdag 14 november 2020
Zutphen

Tolkien: In de Ban van de Ring

Cursus o.l.v. Frits Burger.

lees hier verder...
vanaf zondag 15 november 2020
Zutphen

Op avontuur in rituelen en ceremonies- Train de trainer

Cursus o.l.v. Lieke Deelstra.

lees hier verder...
maandag 16 november 2020
Haarlem

Stilstaan bij Kerst

Een euritmiecursus met Eva Ouwehand.

lees hier verder...
maandag 16 november 2020
Leiden

Webinar: Vrijheid & verantwoordelijkheid

Zoom-bijeenkomst met Christine Gruwez

lees hier verder...
vanaf dinsdag 17 november 2020
Arnhem

Karma en reïncarnatie

Basiscursus o.l.v. Anna Baudoin.

lees hier verder...
vanaf donderdag 19 november 2020
Leiden

Spelen met je schaduw

Theatercursus met Anne van Ginkel.

lees hier verder...
vanaf donderdag 19 november 2020
Den Haag

Gesprekken over de Grondsteenspreuk met euritmie

Studiecentrum voor Antroposofie, cursus van Mario en Marleen Matthijsen op 5 donderdagavonden.

lees hier verder...
vanaf vrijdag 20 november 2020
Zeist

Individuele vrijheid, sociale toekomst

Seminar van de landelijke ledengroep Antroposofie & Filosofie.

lees hier verder...
zaterdag 21 november 2020
Zeist

Manicheïsme - Katharen - Heden

Symposium Roland van Vliet

lees hier verder...
zaterdag 21 november 2020
Amsterdam

Zinvol Tasten

Dagworkshop boetseren, werken met grote hoeveelheden klei o.l.v. Ank Jimmink.

lees hier verder...
zaterdag 21 november 2020
Arnhem

Hele- Kunst-dag, weerbaarder door de sprookjesbeelden!

Voordrachtskunstenaar Wim Wolbrink leidt ons door de beelden van de sprookjeswereld heen.

lees hier verder...
vanaf zaterdag 21 november 2020
Zutphen

Michelangelo's jonge slaaf

Waarnemen en blind-tekenen met Marianne Polhout.
Afgelast vanwege de coronamaatregelen!

lees hier verder...
zondag 22 november 2020
online

Online schrijfmeditaties

4 biografisch schrijfcoaches bieden maandelijks een schrijfmeditatie aan om je eigen leven met frisse ogen te bekijken.

lees hier verder...
zondag 22 november 2020
Echten

Chroma-cursus

Met Roelant de Vletter.

lees hier verder...
zondag 22 november 2020
Bergen

Stembevrijdend Zingen

O.l.v. Maarten Moens.

lees hier verder...
zondag 22 november 2020
Zutphen

Op weg met Gilgamesh

Verteltheater; Vertellers Manjo Joosten en Henk Mennis brengen het epos tot leven met muziek van en door Paul de Ridder en Jannemijn Visser.

lees hier verder...
vanaf maandag 23 november 2020
Zutphen

Maretak essenties

Behandeldag en workshops met Raphael Kleimann.

lees hier verder...
vanaf dinsdag 24 november 2020
Den Haag

Kleur - Gebaar - Figuur

Expositie Schilderijen Hans Dieter Appenroth

lees hier verder...
dinsdag 24 november 2020
Groningen

Het geheim van het drieluik

Schrijfmiddag o.l.v. Robertine Romeny.

lees hier verder...
vanaf dinsdag 24 november 2020
Den Haag

Een ontdekkingsreis door de twaalf zintuigen

Studiecentrum voor Antroposofie, cursus van drie dinsdagavonden door Thea Giesen.

lees hier verder...
vanaf donderdag 26 november 2020
Den Haag

Pubers opvoeden, hoe doe je dat?

Gratis cursus door Charlotte en Stefanie, vierdejaars studenten Vaktherapie Beeldend en Drama.

lees hier verder...

 « 12345678910 » 

 

agendabericht toevoegen